کی‌روش «معجون» ساخت
کد خبر: 1096

تیتر عجیب عربستانی‌ها در خصوص تیم ملی ایران/ سلاح کی‌روش «معجون» شد!

picture

الریاضیه در این خصوص نوشت:  تیم ملی فوتبال ایران یکی از تیم هایی است که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور دارد. فوتبال ایران چند روز قبل از آغاز جام جهانی در یک شرایط نامتوازنی به سر می‌برد، به ویژه بعد از درخواست اوکراین برای حذف ایران از جام جهانی و البته تغییراتی در کادرفنی این تیم باوجود آنکه اسکوچیچ توانست آنها را خیلی زود به جام جهانی برساند.

فدراسیون فوتبال ایران چند هفته قبل از برگزاری جام جهانی تصمیم گرفت که دراگان اسکوچیچ را به خاطر تنش بعضی از بازیکنان با او از کار برکنار کند و دوباره دست به دامن کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم شود. کی‌روش پیش از این در سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت و تا سال ۲۰۱۹ در این تیم بود و توانست دو بار پیاپی این تیم را به جام جهانی برساند.

تفکرات و نقشه‌های کی‌روش سلاح ایران برای موفقیت در جام جهانی هستند. این روزنامه عربستانی با تیتر، معجون کی‌روش سلاح ایران در جام جهانی نوشت: هوداران تیم ملی فوتبال ایران امید زیادی دارند که تیم با هدایت کی‌روش در جام جهانی ۲۰۲۲ تاریخ ساز شود و برای نخستین بار به دور بعد صعود کند.

الریاضیه در ادامه گزارش خود نوشت: در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران بازیکنانی مثل سردار آزمون، مهدی طارمی و امید نورافکن بازی می‌کنند. سرشناس‌ترین بازیکن ایران مهدی طارمی است که در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا درخشید تا جایی که توانست در مرحله گروهی ۵ گل به ثمر رساند و دو پاس گل بدهد تا بیشترین نقش را در صعود پورتو به دور بعد داشته باشد.


کپی لینک کوتاه خبر: http://peykenimrooz.com/d/45ay93

پربیننده ترین


اخبار داغ