بازار ماشین ایران|جایگزینی ماشین برقی
کد خبر: 1360

این ماشین بامزه به زودی بازار را تسخیر خواهد کرد

picture

خودروی برقی جیلی پاندا آمده است تا یکی از مهره‌های اصلی بازار خودروهای الکتریکی مینی شود.

خودروساز چینی جیلی برای عرضه خودروی برقی پاندا تحت برند جئومتری خود برنامه دارد که ظرفیت‌های زیادی را در آن برای تبدیل شدن به یک خودروی پرتقاضا می‌توان دید. این خودروی الکتریکی فوق‌العاده جمع و جور که به تازگی تصاویری از آن به اشتراک گذاشته شده است، بی‌شباهت به وولینگ هونگ گوانگ مینی EV، پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی چین نیست.

 

جزئیات خودروی برقی جمع و جور جیلی پاندا

اول از همه، باید گفت که خودروی برقی جیلی پاندا فقط ۳۰۶۵ میلی‌متر طول، ۱۵۲۲ میلی‌متر عرض، ۱۶۰۰ میلی‌متر ارتفاع و ۲۰۱۵ میلی‌متر فاصله محوری دارد.

شخصیت طراحی نمای بیرونی Panda را بدنه مربعی و چراغ‌های جلوی گرد شکل می‌دهند که طراحی آن را دوست‌داشتنی کرده‌اند. تریم رزگلد حوالی چراغ‌های جلو و همچنین خط و خطوط و فرورفتگی‌های یک سوم جلوی این خودروی چینی، طراحی آن را تکمیل می‌کنند. این درحالی است که در قسمت عقب چراغ ترمز کوچک، چراغ‌های عقب مربعی با گوشه‌های منحنی و سپر عقب با بخش مشکی‌رنگ در پایین به چشم می‌خورد. ضمناً پاندا از رینگ‌های کوچک چهار پر و مثل وولینگ هونگ گوانگ مینی EV از دو درب بهره می‌برد.

این ماشین بامزه به زودی بازار را تسخیر خواهد کرد

هنوز جزئیات کامل خودروی الکتریکی جیلی پاندا در دسترس قرار نگرفته است و تاریخ عرضه آن مشخص نیست، ولی گزارش‌ها حکایت از این دارند که به یک موتور الکتریکی 30 کیلوواتی/40 اسب بخاری و باتری لیتیم آهن فسفات ساخته شرکت Gotion Hi-Tech مجهز خواهد بود.

بازار خودروهای مینی در چین روز به روز بیشتر رشد پیدا می‌کند و جیلی Panda فقط یکی از نمونه‌ها است. چری چارمی مینی، چری QQ آیس کریم، چری EQ1 و وولینگ ایر برقی را می‌توان برخی از مینی‌های جالب توجه دیگر دانست.


کپی لینک کوتاه خبر: http://peykenimrooz.com/d/2lw8k4

پربیننده ترین


اخبار داغ